Олексій ГЕРАСИМЕНКО: «Не виконали те, що планували перед грою»

26.03.2014, 21:00
| Просмотров: 392
Поделиться
Олексій ГЕРАСИМЕНКО: «Не виконали те, що планували перед грою»

Наставник динамівської команди U-19 після матчу з «Дніпром» розповів, що не вийшло у його підопічних: - Сьогодні у нас не виходило майже нічого з того, про що говорили перед грою. Все зробили навпаки. Те, що планували - накривати суперника у середині поля – не виконали. Трійка в середині не встигала, крайні півзахисники - так само. За перший тайм ми не завдали жодного удару по воротах! Це взагалі неподобство! Будемо розбиратися. Всі знають, як грають футболісти, що вийшли сьогодні на поле, тому нас особливо нічого не здивувало в цій грі. «Дніпро» вважаю не надто сильною командою, а ми зіграли ще гірше.

- Чи не вистачало сьогодні збірників? - Звичайно, і збірників, і гравців дубля, які часом нас підсилюють, і тоді виходить зовсім інша гра. Всі в клубі знають про це, думаю, в кінці сезону половини нинішніх гравців в команді не буде, вони просто не відповідають рівню «Динамо». Перед грою ми гравцям все розжовуємо і розкладаємо по поличках. Хтось виходить на поле і виконує це, а хтось - ні. А коли дві-три людини випадає, весь малюнок гри ламається.

- Чи вплинув на команду психологічно гол, пропущений, як кажуть, «у роздягальню»? - Не думаю, просто мала місце помилка. Це не низка помилок, а помилка одного виконавця, який просто не вибив м'яч. Але, повторюся, суть в тому, що ми не виконали те, що планували перед грою на 100%. Тому такий і результат. Будемо думати, кого випускати в наступній грі. Природно, є й наші помилки. Можливо, спочатку слід було поставити інших людей в стартовий склад. Хочеться, щоб всі грали.

- А чи посилили гру заміни? - Ми випустили трьох хлопців 1997-го року народження, їх потрібно поступово підпускати до основного складу і придивлятися до них на майбутнє. Крім тих, хто вийшов, нам більше нема кого випускати.

www.fcdynamo.kiev.ua