Мбокані повертається до тренувань, Беланді ще потрібен час

27.03.2014, 17:00
| Просмотров: 284
Поделиться
Мбокані повертається до тренувань, Беланді ще потрібен час

Наступного дня після матчу з «Металістом» гравці «Динамо» заїхали на клубну базу в Кончі-Заспі, де провели планове обстеження та пройшли необхідні відновлювальні процедури. За підсумками дня лікар команди Леонід Миронов розповів про ситуацію з травмованими: - У Дьємерсі Мбокані перед матчем у Харкові виникли проблеми з лімфатичними вузлами в паховій області. Кілька днів футболіст займався в тренажерному залі, а починаючи з п'ятниці зможе приєднатися до тренувань у загальній групі.

Тривалішим буде відновлення в Юнеса Беланди. У нього розтягнення литкового м'яза, ще день-два пробуде під наглядом лікарів, після чого зможе розпочати пробіжки. Поки його участь у грі з «Дніпром» під питанням.

Ще три тижні необхідні Євгену Хачеріді для відновлення пошкодженого підколінного м'яза та на проведення курсу реабілітації. Після цього наш захисник зможе тренуватися в загальній групі.

Незабаром має повернутися до повноцінної тренувальної роботи й Олександр Шовковський. Зараз добігає кінця призначений для нього цикл індивідуальних вправ.

© www.fcdynamo.kiev.ua