Віктор ХЛУС: «На користь Бразилії багато аргументів»

13.06.2014, 12:00
| Просмотров: 290
Поделиться
Віктор ХЛУС: «На користь Бразилії багато аргументів»

Відомий ветеран «Динамо» 80-х років Віктор Хлус із нетерпінням чекає матчів Кубка світу в Бразилії. Із жалем лише зазначає, що в ньому не візьме участі збірна України.

- Для кожного шанувальника футболу чемпіонат світу є головною подією. Чотири роки чекали цей турнір, на який з'їдуться всі найсильніші збірні світу, й ось він розпочався. Турнір знову проводиться на південноамериканському континенті, що створює чималу перевагу для місцевих збірних. Думаю, європейським командам доведеться дуже непросто. Мої симпатії на боці Німеччини, а переможе, напевно, Бразилія. На користь господарів багато аргументів.

- В Іспанії вдруге поспіль стати найсильнішою у світі є шанси? - Не іспанська ця справа, перемагати у Бразилії (сміється). Шанси, звичайно, є, але скористатися ними буде дуже непросто. За чотири роки у футболі багато чого змінилося.

- Хто з футболістів може стати відкриттям турніру? - Ви знаєте, зараз рівень учасників настільки зріс, що у відведених максимум семи матчах дуже складно бути на голову сильнішим за всіх. Можна забити в одному матчі два-три м'ячі, після цього на тебе відразу всі звернуть увагу.

- Думаєте, рекорд Олега Саленка, який забив в одному матчі п'ять м'ячів, не вдасться перевершити? - Можливо, двадцять років тому збірні з Азії, Африки чи Океанії були слабшими, ніж з Америки та Європи. Але зараз ці часи далеко позаду. Практично всі збірні плюс-мінус одного рівня, можливо, у когось яскравих виконавців у складі побільше, які й будуть вести свої команди вперед. Думаю, зараз забити п'ять м'ячів в одному матчі практично неможливо. Зараз і рахунків таких немає, команди забивають два-три м'ячі, й вважають роботу зробленою.

- Чого чекати на Кубку світу від представників київського «Динамо»? - Четверо футболістів не є яскравими лідерами та незамінними в «Динамо». Напевно, й у збірній вони навряд чи будуть на перших ролях. Це звичайні робочі конячки, яких тренери намагатимуться вписати до складу. У цих збірних є інші футболісти, які і будуть «грати на піаніно».

Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv * фото В.Раснера