Данило СИЛЬВА: «Бразилії зіграти у фіналі проти Аргентини – те ж саме, що, Україні було б проти Росії»

15.06.2014, 13:00
| Просмотров: 340
Поделиться
Данило СИЛЬВА: «Бразилії зіграти у фіналі проти Аргентини – те ж саме, що, Україні було б проти Росії»

Динамівський бразилець Данило Сильва з нетерпінням чекає початку Кубка Cвіту-2014.

Сьогодні ввечері наш досвідчений захисник, перебуваючи в Києві, збирається дивитися церемонію відкриття турніру, після якої його Бразилія зіграє з Хорватією.

- Данило, які очікування від першого матчу турніру? - У Бразилії починається справжнє свято. Хоча я далеко від рідної країни, відчуваю це з розмов із друзями, з преси. Збірній Бразилії доведеться нелегко, це перша гра чемпіонату, вся наша велика країна чекає від збірної дива, всі хочуть бачити хорошу гру, забиті м'ячі та перемогу. На футболістів чиниться великий тиск, усі чекають, усі дивляться та обговорюють кожного з них. Тут важливо психологічно налаштуватися, витримати. Якщо проти Хорватії зіграємо добре, далі стане трохи легше. Дуже важливо розпочати турнір з перемоги.

- Від Бразилії чекаєте великої перемоги? - Уся країна чекає. Але я вважаю, що головним буде просто перемогти Хорватію.

- Кого Домагою Віді та Огнєну Вукоєвичу варто побоюватися більше за інших? - У Хорватії дуже досвідчена команда. Вони будуть грати спокійно, нічия їх цілком влаштує. У збірній Бразилії кожен із гравців по-своєму небезпечний, можна перерахувати всіх.

- Із ким в одній команді або проти кого зі складу збірної Бразилії ви грали? - Таких чимало. Пам'ятаю матчі з Фернандіньйо, Бернардом, Жо, Т'ягу Сильвою, Раміресом, Фредом, Вілліаном.

- Ваш прогноз, чи стане Бразилія вшосте чемпіоном світу? - Я би цього дуже хотів. Як і фіналу, в якому Бразилія зіграла б із Аргентиною. Цей матч став би окрасою всього чемпіонату світу, це дербі двох найкращих команд Америки, в якого дуже довга історія. Це те ж саме, як за нинішніх умов для України гра проти Росії.

Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv