Постачальник форми для «Динамо» посів 2-е місце на чемпіонаті світу в Бразилії

22.06.2014, 11:00
| Просмотров: 287
Поделиться
Постачальник форми для «Динамо» посів 2-е місце на чемпіонаті світу в Бразилії

Боротьба на видовищному чемпіонаті світу, який проходить в Бразилії ведеться не тільки на футбольних полях між гравцями, які забивають красиві голи і воротарями з захисниками, що намагаються їм протидіяти.

Не менш інтригуючи протистояння розгорнулася між виробниками спортивної екіпіровки, в якій власне футболісти та арбітри виходять на футбольні поєдинки.

Отже, неофіційним чемпіоном світу в цій номінації стала американська компанія Nike, послугами якої скористалися 10 збірних. Друге місце зайняв німецький виробник Adidas (постачальник екіпіровки для нашого київського «Динамо») форму якого обрали дев'ять команд. Він же поставив на ЧС-2014 і футбольні м'ячі під назвою «Бразука» а також екіпіровку для суддівського корпусу.

Третьою фінішувала також компанія з Німеччини Puma, яка одягнула вісім національних збірних. Nike (10) Австралія Англія Бразилія Голландія Греція Португалія Франція Хорватія США Південна Корея Adidas (9) Аргентина, Боснія та Герцеговина Німеччина, Іспанія, Колумбія Мексика, Нігерія Росія Японія Puma (8) Алжир Гана Італія Камерун Кот-Д'івуар Швейцарія Уругвай Чилі Burrda (1) Бельгія Joma (1) Гондурас Uhlsport (1) Іран Lotto (1) Коста-Ріка Marathon (1) Еквадор * в дужках кількість країн, які грають в формі компанії-виробника Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv