Ветерани «Динамо» Київ виграли турнір пам’яті Віктора Колотова та Євгена Рудакова

02.01.2015, 23:50
| Просмотров: 779
Поделиться
Ветерани «Динамо» Київ виграли турнір пам’яті Віктора Колотова та Євгена Рудакова

Цими вихідними у спортивному залі Київського політехнічного інституту (КПІ) відбувся традиційний турнір серед ветеранів пам’яті видатних динамівців – Віктора Колотова та Євгена Рудакова.

У змаганнях узяли участь п’ять команд – «Динамо» (Київ), «Інтеркас» (Київ), КПІ-1, КПІ-2 та ветерани м. Кам’янець-Подільський (Хмельницька область).

Як правило, в останні роки у фінальному матчі завжди зустрічалися ветерани «Динамо» та «Інтеркасу», але цього разу сталася несподіванка. «Інтеркас», незважаючи на наявність у складі таких зірок, як Олексій Михайличенко, Едуард Цихмейструк, Олег Волотьок, Юрій Грицина та інші, у трьох проведених матчах зазнав однієї поразки від першої команди ветеранів КПІ (0:1), й саме вона коштувала йому місця у вирішальному матчі.

Динамівці же, вигравши у ветеранів Кам’янець-Подільського (2:0), попрямували до фіналу, де не відчули проблем у матчі зі збірною ветеранів КПІ – 4:0 (голи на свій рахунок записали Костюк (тричі) та Дмитрулін). В якості нагороди переможці отримали красивий Кубок, а всі учасники, незалежно від продемонстрованих результатів, – позитивні емоції від спілкування з друзями.

На турнірі команда ветеранів ФК «Динамо» (Київ) виступала в такому складі (на фото): верхній ряд – Анатолій Безсмертний, Віктор Мороз, Сергій Федоров, Вадим Євтушенко, Всеволод Романенко; нижній ряд – Олександр Радченко, Сергій Коновалов, Анатолій Дем’яненко, Юрій Дмитрулін, Ігор Костюк.

Відзначимо, що серед гостей були присутні ветерани «Динамо» (Ігор Зайцев, Микола Пінчук, Андрій Біба, Володимир Мунтян, Анатолій Сучков та інші), нинішній тренер національної збірної Володимир Онищенко. Також захід відвідав колишній прем’єр-міністр України Валерій Пустовойтенко, який звернувся до учасників із вітальною промовою.

* фото В.Перегняка Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv