«Кубок Владислава Ващука» завоювали юні динамівці!

02.01.2015, 23:50
| Просмотров: 865
Поделиться
«Кубок Владислава Ващука» завоювали юні динамівці!

В останні вихідні 2014 року в манежі ФК «Динамо» в Кончі-Заспі відбувся традиційний передноворічний футбольний турнір серед дітей 2002 року народження «Кубок Владислава Ващука».

Знаменитий у минулому футболіст «Динамо» вже не перший рік виступає організатором змагання свого імені, з кожним турніром підвищуючи його рівень та авторитет у футбольних колах. Почесними гостями змагання стали відомі в минулому та зараз діючі футболісти – Максим Шацьких, Сергій Федоров, Володимир Єзерський та Ігор Костюк.

У турнірі взяли участь вісім команд із різних регіонів України: київські «Динамо», «Зірка», «Арсенал», ДЮСШ-15 та РВУФК, одеський «Атлетик», кіровоградська «Зірка» та «Портовик» із Южного.

Очолюване тренерами Євгеном Ястребинським та Юрієм Миколаєнком «Динамо», немов катком, пройшлося по суперниках у групі, перемігши в усіх трьох матчах: «Динамо» – «Атлетик» – 4:0 «Динамо» – РВУФК – 4:1 «Динамо» – «Зірка» (Київ) – 4:0 У півфіналі юні динамівці впевнено виграли в «Арсенала» 4:0, а у фіналі розгромили ДЮСШ-15 з уже улюбленим рахунком 4:0! Цікаво, що в усіх п'яти іграх турніру «біло-сині» забивали по чотири м'ячі, а загалом пропустили лише один.

У фінальному матчі «Кубка Владислава Ващука» всі чотири м'ячі у «Динамо» забив Владислав Ванат. Резонно, що саме йому було вручено приз найкращого гравця турніру (на фото внизу).

Підбив підсумки успішного для «Динамо» «Кубка Владислава Ващука» тренер команди Євген Ястребинський: - Вважаю, ми заслужено перемогли. Якість гри нашої команди була відзначена тренерами-суперниками та почесними гостями, яких чимало прийшло на трибуни манежу. Грали в атакуючому стилі, давали можливість проявити себе всім хлопцям, проводячи багато замін. Паралельно дивимося за суперниками, проводимо селекційну роботу. Хлопцям не можна зупинятися в розвитку, на кожній позиції вони мають відчувати конкуренцію. У нинішньому році команда «Динамо» 2002 року народження перемогла в чемпіонаті та Кубку Києва, а перемогою в «Кубку Владислава Ващука» поставила переможну крапку, вирушивши в гарному настрої на новорічні канікули. Триватимуть вони до 12 січня.

* фото А.Куцан Copyright © 2014 FC Dynamo Kyiv